Mersin Belediye Otobüsü Saatleri

Mersin Belediye Otobüsü Saatleri

Mersin’de belediye otobüsleri artık daha hızlı, daha organize ve daha konforlu. Tüm ayrıntıları ve değişen sistemi ile Mersin Belediye otobüsü saatleri. Hani hat nereden geçiyor, saat kaçta geçiyor yardımcı telefon uygulamalarını sizlerle paylaştık.

 Mersin Belediye Otobüsü Saatleri

Belediye otobüsü bir şehrin ulaşım açısından can damarıdır. Mersin’de de mümkün olan en uzak ve en çok yere gitmek için bir çok hat vardır. Şehir içi halk otobüsleri ile bunu yapmak bir yere kadar mümkün olsa da, belediye otobüsü bunu mümkün kılar. Mersin Büyükşehir Belediyesi otobüs saatleri her semt için uygun hale geldi. Artık belediye otobüs ile yolculuk etmek hiç olmadığı kadar konforlu ve hızlı.

Bu yeni saat tablosu ile Mersin belediye otobüsü takibi yapmanızda oldukça kolay. Yardımcı uygulamalarla birlikte hangi otobüs hangi durakta, olduğunuz durağa kaç dakika da gelecek? Size en yakın durak hangisi? En basit ve hızlı şekilde bu bilgilere ulaşmanız mümkün. Eskiden çok uzun süren hatlar ve karışık güzergahlar varken, güncellenen Mersin belediye otobüs saatleri sizi en kısa sürede istediğiniz yere ulaştıracak şekilde düzenlendi.

Yeni güzergahlar ile birlikte otobüslerin çıkış yeri yine aynı yer. Makine İkmal durağından Erdemli ve Silifke’ye kadar Mersin’in her noktasına ulaşmanız mümkün. Şu an Mersin otobüs saatleri programa göre hareket ediyor. Örnek vermek gerekirse Pozcu durağına 35 numaralı otobüsün saat 16:32’de geleceği yazıyorsa çok nadir olarak bir gecikme yaşanıyor. 1-2 dakikalık sapmalar ve trafik yoğunluğuna göre belirtilen saatte belirtilen durağa otobüs geliyor.

Mersin Belediyesi Otobüs Saatleri Yardımcı Uygulamaları

Neredeyse her işimizi mobil telefonumuzdan hallettiğimiz bu zamanda, belediye otobüs saatleri içinde bir uygulama mevcut. Mersin belediye otobüs saatleri için ayrı bir mobil uygulama mevcut. IOS veya Android uygulama marketinden Mersin Ulaşım veya Kentkart Mobil uygulamalarını indirerek tüm otobüsleri takip edebilirsiniz. Bu uygulama ile herhangi bir durakta durduğunuzda yaklaşan otobüsleri, nereye gidecekleri veya kaç dakikaya o durakta olacağını görebiliyorsunuz. Uygulamaların bir diğer güzel özelliği ise o an olduğunuz konuma en yakın Mersin belediye otobüsü duraklarını göstermektedir. Böylece size en yakın durak kaç dakika uzaklıkta görebiliyorsunuz.

Bir Yorum Yaz
Yorum
Name
Email