Mersin Pop Fest Etkinliği

Mersin Pop Fest Etkinliği

Mersin’de şu ana kadar benzeri görülmemiş bir organizasyon düzenleniyor. Mersin Pop Fest etkinliği ile Türkiye’deki en başarılı pop sanatçılarını bir arada görme ve dinleme şansını elde edeceksiniz.

Mersin Pop Fest Etkinliği
Mersin Pop Fest Etkinliği

Mersin Pop Fest

Mersin’de etkinlik olmasının en güzel taraflarından birisi mutlaka bir deniz, kumsal ve güneş teması oluyor. İşte bu etkinlikte de tam olarak böyle. Davultepe 100. Yıl kumsalında düzenlenecek olan bu festivalde her yönden keyif alacaksınız. En iyi Türk pop sanatçılarını dinlerken aynı zamanda Mersin’in eşsiz kumsallarından birisinin de tadını çıkartmış olabilirsiniz.

Peki bu harika Mersin etkinliğinde kimler yer alıyor? Öncelikle söyleyelim. Bu tek bir günlük bir festival değil. Tam olarak 3 gün sürecek. 5-6-7 Haziran tarihlerinde tüm gün sürecek bu harika etkinliği kaçırmamanızı öneririz.

Mersin etkinlikleri kapsamında düzenlenen Mersin Pop Fest bir ilke imza atarak bu kadar ünlü sanatçıyı bir araya getiriyor. Normalde tüm sanatçıları aynı gün dinlemek bir yana dursun, İstanbul gibi bir yerde bile aynı haftada dinlemek zor olur. Mümkün olsa dahi tüm konserlere ayıracağımız bütçe oldukça yüksek olacaktır. Peki Mersin festival konserleri ve ücret ayrıntıları neler?

Etkinlik Programı

5 Haziran – Başlama Saati 14:00

  • Murat Boz
  • Aleyna Tilki
  • Fatma Turgut

6 Haziran – Başlama Saati 14:00

  • Hande Yener
  • Edis
  • Simge

7 Haziran – Başlama saati 14:00

  • Demet Akalın
  • Murat Dalkılıç
  • Fettah Can

Festival Ücretleri

Mersin Pop Fest ücretleri günlük veya kombine şeklinde ayrı ayeı satılmakta. Eğer dinlemek istediğiniz bir veya aynı gün çıkan iki sanatçı var ise tek günlük konser bileti alabilirsiniz. Eğer 3 günde de dinlemek istediğiniz bir sanatçı varsa o zaman kombine bilet sizin için daha karlı olacaktır. Ayrıca etkinliğin sayfasına buradan bakabilirsiniz.

Günlük :129 TL
Kombine: 199 TL

Mersin etkinlik konusunda her zaman kendini bir adım öne taşıyan konumda olmuştur. Bu yüzden geçen senelere kıyasla daha iyi festivaller ve kültürel etkinlikler şehrimize geliyor. Bize de bunları değerlendirmek kalıyor. Özellikle sezonlarda o kadar çok çeşit oluyor ki seçme konusunda zorlanabiliyoruz. Pop festivalinin diğerlerinden ayıran özelliği ise daha önce belki de konserine gitmediğimiz ama hep dinlemek istediğimiz tüm sanatçıları bir araya toplaması. Üstelik harika bir kumsal havasında tam bir yaz konseri temasında dinleme şansımız var. Etkinlik için online bilet almak isterseniz Biletix üzerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz
Yorum
Name
Email